OPIJANIE WYGRANYCH WYBOROW

PostWysłany: Pon 19:37, 20 Lis 2006    Temat postu: OPIJANIE WYGRANYCH WYBOROW

JAREK W SOBOTE W KLUBIE PRZYJAZNI POLSKO NIEMIECKIEJ W GLOSCE MIALA MIEJSCE IMPREZA Z OKAZJI WYGRANYCH WYBOROW PRZEZ WIELGUSA.

ZESZLY SIE NAJWIEKSZE MENELE Z LUBIATOWA GASIOROWA I GLOSKI WIELGUS STAWIAL ALKOHOL DO SYTA..

TERAZ PROSBA DO CIEBIE SPRAWDZ CZY TEN LOTR NIE ZLAMAL PRAWA ZAPEDZAJAC WIEJSKA CHOLOTE DO OBIEKTU GMINNEGO JAKIM JEST DOM WSPOLPRACY POLSKO NIEMIECKIEJ.

BO JESLI OKAZE SIE ZE NIE MIAL PRAWA WYDAWAC PRZYJECIA W TYM MIEJSCU POWINIEN ZA TO ODPOWIEDZIEC PRZED RADA GMINY I PROKURATOREM .

TO CO KAZDY MOZE SOBIE TAM PRZYJSC I ORGANIZOWAC JAK GDYBY NIC IMPREZY DARMOWE, ZA TO SIE NIE PLACI ??

ZAJMIJ SIE TYM

PostWysłany: Wto 7:22, 21 Lis 2006    Temat postu:

Co to jest ten dom wspolpracy polsko niemieckiej? Jaki ma statut? Czy sa wogole oraganizowane tam spotkania z niemcami?

PostWysłany: Wto 7:36, 21 Lis 2006    Temat postu: Re: OPIJANIE WYGRANYCH WYBOROW

ZAJMIJ SIE TYM

wiesz co !

zadzwoń do PKW

071 343-58-62

i spytaj o to .

ja juz mam za dużo na głowie przynajmniej przez następny tydzień nie jestem się w stanie zająć tą sprawą ale możesz mi w tym pomóc jeśli zdobędziesz informacje na ten temat, będziesz miał świadków, że doszło do takiego incydentu , ja jestem pierwszy który tym się zajmie .

ok. ?

PostWysłany: Wto 7:46, 21 Lis 2006    Temat postu: Re: OPIJANIE WYGRANYCH WYBOROW

jarek napisał:

zadzwoń do PKW
071 343-58-62
i spytaj o to .

PKW to raczej zly adres. Z tego co rozumiem tu chodzi o ubiegla sobote i nie mialo to nic wspolnego z cisza wyborcza. Sprawa jest do omownienia na Radzie Gminy Jarku. Zreszta jest to szerszy temat dotyczacy statusu tego domu polsko-niemieckiego, sposobu finansowania, przeznaczenia, itp.

PostWysłany: Wto 7:57, 21 Lis 2006    Temat postu:

no dobra wiec proszę o zbadaniu tej sprawy , a ja jak będę miał więcej informacji to przedłożę to tam gdzie trzeba.

PostWysłany: Wto 20:11, 21 Lis 2006    Temat postu:

co tu badać zdarzenie wyzej opisane miało miejsce w poprzednia sobote a nie w sobote przed wyborami wiec pkw tu nic nie ma!!

ty prezes jako nowy radny mozesz przeciez sprawdzic czy wielgus ma prawo organizowac w klubie takie imprezy ,jesli kazdy meszkaniec naszej gminy ma prawo do wynajecia klubu za darmo to dajcie ogloszenia !!

PostWysłany: Wto 20:14, 21 Lis 2006    Temat postu:

oglaszales sie prezes ze stowarzyszenie chce pomagac ludziom chce wyjasniac i likwidowac nieprawosci a piszesz ze nie masz czasu zajac sie tą sprawą.

czyzby poprawność polityczna w stosunku do wielgusa

chce zeby ta sprawa została poruszona na spotkaniu aby gminy i dogłębnie wyjaśniona

PostWysłany: Śro 0:22, 22 Lis 2006    Temat postu:

A tak dobrze "piło" ale niestety umarło

Jedno, co powiedzieć można o człowieku:-On kocha w sobie wielbić zło
Przeciwnika utopiłby w cuchnącym ścieku

Im wyżej małpa wspina się Tym lepiej widać jej tyłek
WASZE IDEALY POSZLY SIE ....(brzydkie słowo)

WASZE TYLKI WIDAC ZLAZIC Z DRZEW "MALPY"

Lepszych czasów już nie będzie, Lepsze dni odeszły precz
Tylko głupi mówi, że nie ,głupi czeka, że jeszcze wrócą czasy lepsze, jeszcze wrócą dobre dni .Tylko głupcowi to się śni

PostWysłany: Śro 7:30, 22 Lis 2006    Temat postu:

czyzby poprawność polityczna w stosunku do wielgusa

Widzisz purcel, u nas przedstawiciele wadzy nie maja szacunku do swoich wyborcow. Niestety wyborcy tez nie maja szacunku do ludzi, ktorych wybrali. Bledne kolo.
Akurat Jarka nie oskarzal bym o brak szacunku do swoich wyborcow, wrecz przeciwnie. Nie budujmy wiec tego blednego kola jezeli nie ma takiej potrzeby.
Ja tez jestem ciekawy jaki jest status domu polsko-niemieckiego.

PostWysłany: Śro 7:47, 22 Lis 2006    Temat postu:

wybacz purcel

nie mówię że nie mam czasu się zająć tą sprawą bo mi się nie chcę
wręcz przeciwnie zająłbym się nią, ale potrzebowałbym pomocy. nie zrozumiałeś mnie czy co

jarek napisał:

sam jeden jarek nie przejmie sprawy z podwórka Głoski , potrzebuje wsparcia i tym wsparciem możesz się okazać ty lub twoi znajomi , którym taki stan rzeczy jak w głosce nie podoba się.

bądź bardziej wyrozumiały , a nie od razu brutalnie krytykujesz ludzi.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MIĘKINIA - PIERWSZE FORUM GMINNE Strona Główna -> Stare tematy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)