Jak wyegzegwować od Gminy decyzje administracyjną?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

PostWysłany: Sob 12:04, 28 Paź 2006    Temat postu:

MOZESZ MI SKOCZYC NA PUKIEL FRAJERZE !!

JAK JESTES ODWAZNY TO NAPISZ MOGE SIE Z TOBA SPOTKAC I ZALATWIC PEWNE SPRAWY !!

JUZ MI NOGI LATAJA ZE STRACHU !!
Globi

PostWysłany: Sob 12:55, 28 Paź 2006    Temat postu:

HAHAHA to pozwolę tobie wybrać miejsce widać jaki ty jesteś rozwinięty aż szkoda gadać dobrze wiedzieć że jesteś taki odważny sprawdzi się to i nakręci

PostWysłany: Sob 13:22, 28 Paź 2006    Temat postu:

Globi, czemu sie nie zarejestrowales? Zalogowany uzytkownik ma wiecej mozliwosci.

Globi

PostWysłany: Sob 13:50, 28 Paź 2006    Temat postu:

bo ja wiem nie przyszło mi to do głowy i wiesz to jednakl trzeba wype;lniac a ja czasu nie mam ale wieczorem kto wie

PostWysłany: Sob 16:18, 28 Paź 2006    Temat postu:

DO GLOBICH GRABARZY I ICH ZNAJOMYCH Z RADY GMINY CZY TO URZEDNIKOW Z UL. KOSCIUSZKI

-SPAKUJCIE SIE POSPRZATAJCIE PO SOBIE URZAD I WYCHODZACY JAKO OSTATNI JJJW NIECH ZGASI SWIATLO I OSTATKIEM SIL NIECH KOPNE WIELGUSA W JEGO ZLODZIEJSKI TYLEK !! ABY TEMU JUZ NIE PRZYSZLO DO GLOWY NIGDY TAM WROCIC A NASTEPNIE W RYTM CMENTARNEJ POLKI NIECH POJADA DO GLOSKI I TAM NIECH POGRYZA SIE JAK PSY MIEDZY SOBA !!!

GMINNE MURY SA DO TEGO STOPNIA PRZESIAKNIETA BRUDEM GNOJEM ZLODZIEJSTWEM HIPOKRYZJA ZE PROPONUJE PRZENIESIENIE JEJ DO INNEJ MIEJSCOWOSCI !!

JEDNO PYTANIE - CZY WY SIE SIE NIE WSTYDZICIE TAKIEGO GNOJU NAROBIC

HIPOKRYCI PO STOKOC

CZYTAJCIE TE SLOWA - NAROD KROCZACY W WIELKICH CIEMNOSCIACH ZOBACZYL SWIATLO .SWIATLO KTORE WAS OSLEPI.

PostWysłany: Sob 18:01, 28 Paź 2006    Temat postu:

Władzio napisał:

Wladzio, nie przesadzaj Very Happy

cała prawda o K

PostWysłany: Sob 20:34, 28 Paź 2006    Temat postu:

Akcja 4 lata temu pan K przychodzi do kontr kandydata i mówi:

- Załatw mi 50 hektarów od agencji i rezygnuje i już nigdy nie będę kandydował na wójta
Odpowiedz:
-Nie

Ta informacja jest prawdziwa i sprawdzona wasze guru dba tylko o siebie i o swój interes

nie wpisuje swojego postu bo jest ich za dużo

cztery lata temu było akurat odwrotnie szanowny kolego , to co naopowiadał ci p. Wieczorek możesz opowiadać gościom o takim samym IQ jak ty lub niższym .
tak samo jak robi to twój kandydat .
opublikowaliśmy dokumenty które mówią o ziemi owszem każdy z sygnotariuszy tych pism , pragnął wykupić dla siebie ziemie , nie ma w tym nic dziwnego
a dialog który przedstawiłeś , miał miejsce tylko personalia ci się troszeczkę poprzestawiały.

dla przykładu podam ci inny dialog.

przychodzi (przyjeżdża) pan K.W. (Głoska ) do pana Cz. K. i mówi :

(nie dawno)

- zrezygnuj czesiek ( bo on mówi małymi literami) a po wyborach dostaniesz stołek sekretarza .
na to pada odpowiedź .
-daję wam propozycje , powiedz swojemu mocodawcy aby się spakował i ty też i z resztkami zachowanej twarzy odejdźcie z urzędu.

do sprawdzenia.

niech to przeczyta twój kumpel (JJJW) i w oczy ci zaprzeczy tak jak to zrobił w Wilkszynie. i zaprzeczył innym rzeczom które faktycznie miały miejsce. zastanów się z kim grasz w drużynie . jeżeli dajesz się nabrać tym kłamstwom . to dalej dawaj robić sobie wodę z mózgu. chyba że wiesz , że są to kłamstwa to dalej je rozpowszechniaj . masz do tego prawo i nikt nie będzie cię do sądu podawał . bo niedługo twojego idola będzie trzeba zasilać paczuszkami. ciekawe co wtedy powiesz .

(jarek)
dr.

PostWysłany: Sob 20:50, 28 Paź 2006    Temat postu:

No rewelacyjny NEWS .
dużo snu - a napewno -we śnie- pojawią się nowe-szokujące informacje.
; a - wasze guru - o-kogo -dba-o was- czy - o siebie .
kocham was

PostWysłany: Sob 21:18, 28 Paź 2006    Temat postu:

Nawet potraficie zaprzeczyć, jak powiem ze ziemia jest okrągła, niema sensu z wami prowadzić dyskusji.

sensem jest rozmawiac , bo warto rozmawiać.
tylko czy ty umiesz rozmawiac ?
oto jest pytanie!
(jarek)
eljot ness

PostWysłany: Sob 21:28, 28 Paź 2006    Temat postu:

Akcja 4 lata temu pan Antoni B. przychodzi do kontr kandydata(jjjw) i mówi:

-stanowisko i nie bede ci przeszkadał
kurcze no wiesz no.... chcesz i masz w ZUK jest wolny etat prezesa
-ok to sie dogadalismy
eliot ness

PostWysłany: Sob 21:35, 28 Paź 2006    Temat postu:

globi za komuny były globulki zet na co one były to zapytaj rodziców iniech twoja mama żałuje ze ich nie używała bo teraz miałaby spokój a nie problemy z bachorem idiotą
dr.

PostWysłany: Sob 22:42, 28 Paź 2006    Temat postu:

kocham was napisał:

Tak ziemia jest okrągła - to prawda.
Globi

PostWysłany: Nie 11:54, 29 Paź 2006    Temat postu:

eliot ness powiedz mi to w oczy a nie na forum zapraszam cię w moje progi. Zgadzasz sie ?????????
eljot ness

PostWysłany: Nie 12:02, 29 Paź 2006    Temat postu:

A GDZIE GLOBULKO MAM BYC NAPISZ A JUTRO BEDE ??MAM ZE SOBA WZIASC MIECZ CZY CO JAK CI PASUJE TAK ZROBIE!!??
eljot ness

PostWysłany: Nie 12:04, 29 Paź 2006    Temat postu:

SZATAN CZUWA NADEMNA WYSWIETLILO SIE 666 RAZY USMAZE CIE W PIEKIELNYM KOTLE DODAJAC GLOBULKI
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MIĘKINIA - PIERWSZE FORUM GMINNE Strona Główna -> LOKALNE sprawy ogólne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny