Mecz!

Dołączył: 29 Paź 2010

PostWysłany: Sob 8:32, 22 Sie 2015    Temat postu: Mecz!

Już jutro - 23 sierpnia - Piast Lutynia rozpoczyna walkę w nowym sezonie o mistrzostwo w IV grupie wrocławskiej klasy B.
Mecz z LZS Zachowice rozpocznie się o godz. 11.00 na lutyńskim boisku. Działacze i zawodnicy Piasta serdecznie zapraszają!

Dołączył: 29 Paź 2010

PostWysłany: Czw 22:43, 03 Wrz 2015    Temat postu:

Szanowni Państwo!
Już w najbliższą niedzielę (06.09) kolejny mecz Piasta Lutynia na naszym boisku, tym razem z ekipą z Wichrowa.
Po dwóch rozegranych meczach Piast ma 4pkt i 4 miejsce w ligowej tabeli.
Serdecznie zapraszamy!

ps. 9 września mecz w ramach Pucharu Polski! Rywalem Piasta będzie III-cio ligowiec - Bystrzyca Kąty Wrocławskie. Początek spotkania w Lutyni o 17.30!

wszystkie informacje o drużynie i aktualności z klubu na FB na profilu Piast Lutynia

Dołączył: 29 Paź 2010

PostWysłany: Sob 21:36, 17 Paź 2015    Temat postu:

Już jutro (18 października) kolejny mecz w Lutyni. Piast Lutynia kontra Ślęza Sobótka. Zapraszamy na godz. 11.00!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MIĘKINIA - PIERWSZE FORUM GMINNE Strona Główna -> LUTYNIA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)