AED NA WYPOSARZENIU OSP MIĘKINIA !

miekiniak
początkujący

Dołączył: 05 Lut 2013

PostWysłany: Sob 20:12, 19 Paź 2013    Temat postu: AED NA WYPOSARZENIU OSP MIĘKINIA !

Od piątku (18.10. 2013) w naszej jednostce działa system powiadamiania ratowników o zdarzeniu medycznym. Strażacy mają do dyspozycji oprócz podstawowego zestawu medycznego defibrylator AED. Dzięki nowemu wyposażeniu możemy podjąć działania z zakresu ratownictwa medycznego zanim na miejsce dotrze Zespół Ratownictwa Medycznego.

Jak powiadomić ratowników? Nic prostszego - wystarczy podejść do specjalnej tablicy znajdującej się przy naszej jednostce, nacisnąć przycisk i postępować zgodnie z instrukcjami głosowymi. Po naciśnięciu przycisku system automatycznie alarmuje strażaków.
Pamiętajmy, żeby alarmować ratowników tylko w uzasadnionych przypadkach - gdy ktoś potrzebuje pomocy!

Udostępniać, przekazywać: sąsiad sąsiadowi , sowim znajomym, rodzinie tak żeby każdy wiedział ze może szybko dotrzec pomoc pod wskazane miejsce . Zeby mieszkaniec Miękini czuł sie bezpieczny - bo z karetkami pogotowia to kazdy wie jak u Nas jest !

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MIĘKINIA - PIERWSZE FORUM GMINNE Strona Główna -> MIĘKINIA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)