OSP Miękinia

Dołączył: 04 Lis 2009

Pomógł: 1 raz

PostWysłany: Śro 12:01, 04 Lis 2009    Temat postu: OSP Miękinia

Czy ktos jest mi w stanie odpowiedziec co dzieje sie z miejscowa straża pożarną? Na stronach urzędu czytamy o zakupie nowego auta dla Lutyni wczesniej o zakupie osprzętu Wynika ze osp w miękini została chyba pominęta.A czy ona wogóle jeszcze istnieje z tego co sie dowiedziałem juz dawno łape na to połozyli Państwo Z... i od tego czasu wszystko idzie ku upatkowi.

Post został pochwalony 1 raz
jano
zadomowiony

Dołączył: 19 Lut 2009

PostWysłany: Śro 13:45, 04 Lis 2009    Temat postu:

Faktycznie Miękinia zostaje pomijana w ostatnich zakupach sprzętu strażackiego.
Być może Pan L. Gawliński ma większą siłę przebicia i aktywniej lobbuje na rzecz Lutyni.
Z drugiej jednak strony jaka miękińska straż jest, każdy widzi...

gienek

PostWysłany: Sob 23:00, 20 Mar 2010    Temat postu: osp

eeeeeeee ale te auta to do muzeum sie nadają anie do wyjazdów na akcje.POraszką jest to że do ratowania ludzi i dobytku naszego jeździ sprzęt ktury ma ponat 30 lat,odziwo żę jeszcze jeździ!Zrobili by cos ztym bo w razie katastrofy tylko na ni mozna liczyc. A prezentują się przestażałym sprzetem Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

PostWysłany: Pon 20:55, 22 Mar 2010    Temat postu:

Pan L.Gawliński zapomniał o Osp Miękinia.Ta straż się niedługo rozleci dobrze że ci młodzi chłopcy jeszcze chodzą bo jak by nie oni to ta Osp by już się dawno rozleciała.

PostWysłany: Wto 0:22, 23 Mar 2010    Temat postu:

widziałem, że robią jakiś remont podwórka przed OSP
czyli może zacznie się zmieniać.

wybierzcie jakiegoś, konkretnego radnego
na te parę miesięcy. co?

OLek

PostWysłany: Wto 22:02, 23 Mar 2010    Temat postu: straż

Podwurko niewystarczy!!!!!!!!!!!, najważniejszy jest sprzęt dzieki niemu ratuja,
sprzęt jest pierwszorzęną sprawą np. wymiana aut na nowsze i skuteczne . DZisiejszej nocy sprzęt musiał dać z siebie wszystko,tak jak strażacy.Palił się budynek gospodarczy w GŁosce naszczęscie urtowli to co cenne dobytek.Ale znim różnie bywa, ma swoje lata znacznie często zawodzi..............niestety strażakom niejest płacone za to co robiom, robiom to ze swojego zamiłowania do ratowania innych i niesienia pomocy.TO niech mają sprzet..... by bez pszeszkut prowadzić akce ratowniczą !!!!!!!! Evil or Very Mad

Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Wto 23:03, 23 Mar 2010    Temat postu:

Zdecydowanie pilniejszą sprawą jest kupno słownika ortograficznego.

Trykot

PostWysłany: Śro 15:31, 24 Mar 2010    Temat postu: Fatalny sprzęt :/ PORAŻKA DLA MIEJSCOWOŚCI

Witam wszystkich forumowiczów widze że tematem jest Osp Miękinia .
Otuż powiem tak że ja na temat tej Straży mam takie zdanie : sprzęt który posiadają jest fatalny i wgl się nie nadaje na jakiekolwiek akcje gaśnicze inne jednostki Osp działające na ternie gminy Miękinia są wyposarzone w lepszy sprzęt . A wójt gminy Miękinia Gdzie ma oczy przecież ta jednostka jest naprzciwko urzędu czy to nie wstyd ? Dla Urzedu i całej miejscowości Mieszkańće pragną aby Miękinia lepiej się rozwijała ,ale również mowa o Osp Miękinia i mam nadzieje że ta Straż zostanie wyposażona w Lepszy Sprzęt!!!!!!!!!!!!!!
Pablo

PostWysłany: Śro 22:02, 24 Mar 2010    Temat postu: OSP MIękinia

"Magic" a co niestać na słownik, jak chcesz to ci kupie.MOże ty sie wypowiesz natemat tej straży, bo widze że chłopaki ruszyli temat a ty sie czepiasz ortografi co ty "MIODEK"!!!!!!!!!!!!

Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Śro 23:50, 24 Mar 2010    Temat postu:

Jeżeli ktoś nie potrafi poprawnie i z sensem skleić jednego zdania to jak tu dyskutować?

Na temat OSP w Miękini mam wyrobione zdanie, chwała im za to co robią, ale za kołnierz też tam nie wylewają.

Pablo

PostWysłany: Czw 19:25, 25 Mar 2010    Temat postu: OSP

MAgic ja nic do ciebie niemam.Faaktycznie chłopak popełnił pare błędów.

Ale jedno mi sie niepodoba. Twoje podejście, do tej sprawy! Jak można łoczyć: imprezy, spotkania i zabawy wgronie przyjaciół,z tym jaki maja sprzęt i czym dysponuja w tym czsie na akcjach. To są dwie różne rzeczy, chłopaki wspomnieli o ich sprzęcie, popieram ich.Znasz może impreze gdzie nieodbywa sie jak powiedziałeś "wylewanie za kołnierz". Bo ja nie! Very Happy

Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Czw 19:58, 25 Mar 2010    Temat postu:

Ależ ja nie łącze tych dwóch faktów, poprsotu ze strażą z Miękini zawsze kojarzy mi sie tylko to o czym wspomniałem, no co ja poradze Wink

A jeżeli rzeczywiście w Miękini jest tak beznajdziejny sprzęt to widać włodarze OSP Miękinia słabo lobbują Razz

PostWysłany: Czw 20:02, 25 Mar 2010    Temat postu:

no to wybierzcie radnego
teraz mają być wybory uzupełniające.

dacie radę?

gucio

PostWysłany: Czw 20:15, 25 Mar 2010    Temat postu:

Wstyd Wstyd i jeszcze raz wstyd czy pan wójt nie widzi Osp Miękini przecież jest naprzeciwko...Jak Osp Miękinia ma jeżdzić na akcje jeżeli niema dobrego sprzętu...Niech wójt zacznie patrzyć na straż bo inaczej zbliżające się wybory będą przeciwko niemu.
szkodnik
początkujący

Dołączył: 04 Lis 2009

Pomógł: 1 raz