Radna z ramienia stowarzyszenia!!!!!!!!!!!!!

PostWysłany: Śro 21:09, 28 Lut 2007    Temat postu: Radna z ramienia stowarzyszenia!!!!!!!!!!!!!

Czy to prawda,że radna która obiecywała tyle zmian-na lepsze i miała takie szerokie plany przeszła do pracy w gminie?
Mam na mysli radną z naszego stowarzyszenia?
Czy zamierza zrezygnować z mandatu?

PostWysłany: Śro 22:50, 28 Lut 2007    Temat postu:

wejdź sobie na strone BIP-u naszej gminy. Tam jest podana data złożenia rezygnacji pani Międzyrzeckiej. Tyle obiecywała a teraz czekają nas dodatkowe wybory uzupełniajace!

PostWysłany: Czw 0:59, 01 Mar 2007    Temat postu:

Szkoda tylko prezesa ,że otacza się ludżmi,którzy wykorzystują Jego wiarę w ludzi , bo to nie pierwszy przypadek z najbliższego otoczenia.
Być może , niektórzy wolą ciepłe posadki ,niż wzniosłe ideały!
Przykre to.

PostWysłany: Czw 8:39, 01 Mar 2007    Temat postu:

sprawa wygląda całkiem inaczej
później napiszę

PostWysłany: Czw 15:04, 01 Mar 2007    Temat postu:

Czy na pewno całkiem inaczej? W końcu złożyła rezygnacje po to by zajać posade kierownika GOPS-u! niegdy nie byłam jej zwolenniczką- tym bardziej że wdług mnie mieszka tutaj za krótko, nie zna ludzi ich problemów. Dlatego nie powiem że sie nie ciesze że juz nie będzie "decydowała" o losach Gminy, szkoda tylko że naraża nasz budżet na kolejne wybory.
z miękini

PostWysłany: Nie 13:25, 04 Mar 2007    Temat postu:

monika międzyrzecka

PostWysłany: Nie 13:34, 04 Mar 2007    Temat postu:

prawdą jest ,że od 12 lutego kieruję GOPSem nieprawdą jest że nie będę działać na rzecz gminy i realizować swojego programu wyborczego praca w GOPSie to nie jest ciepła posadka tylko ciężka praca na rzecz najbardziej potrzebujących a jest takich w naszej gminie baaardzo dużo myślę że nasza gmina za kilka lat będzie mogła pochwalić sie sukcesami na sklę nie tylko wojewódzką ,myśle jednak,że to iz jestem tutaj i swoją wiedzę zostawiam również tutaj a nie w innej gminie to jest godne nasladowania nie krytyki poza tym nie uznaje krytyki anonimowej tylko jawną oceniajcie innych ale patrzcie na siebie pozdrawiam i życzę sukcesów naszej gminie bo na to się zanosi!

PostWysłany: Nie 13:41, 04 Mar 2007    Temat postu:

Może lepiej nie obiecywać na wyrost? Pożyjemy, zobaczymy....
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MIĘKINIA - PIERWSZE FORUM GMINNE Strona Główna -> MIĘKINIA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)