Dlaczego na priva

PostWysłany: Pon 23:22, 28 Sie 2006    Temat postu: Dlaczego na priva

Drogi Prezesie,

serdecznie dziękuję za informacje na priva, w których sygnalizujesz troskę o problemy gminy i jej mieszkańców. Tylko dlaczego piszesz o tym do mnie na priva - dalej wyłącznie obiecując odpowiedzi na pytania, które bezczelnie, a może raczej naiwnie zadaję. Dlaczego nie można pisać o tym oficjalnie na forum.
Czyżby kierowała Tobą troska o to, by wróg (czy. wójt i jego poplecznicy) nie poznali za szybko Twego i stowarzyszenia programu wyborczego? A co w tym złego, że go poznają?? Przecież nie mogą skopiować, bo to oznaczałoby, że wszystko, co do tej pory robili było złe... I tak im ludzie nie uwierzą. Więc może uchylisz wreszcie rąbka tajemnicy i wyjawisz nam Twoje wizje i plany na uzdrowienie, a przynajmniej polepszenie sytuacji w gminie???
Ukłony (pełne ciekawości Smile )

PostWysłany: Nie 21:34, 24 Wrz 2006    Temat postu:

Zgadzam się z cyklistą. Dział nazywa się Pytania do stowarzyszenia, są pytania, jest forum, wypowiadają się kolejni internauci, ale nie ma odpowiedzi. Czy na wszystkie zadane na tym forum pytania do każdego moderator wysłał komplety odpowiedzi? jeśli tak to ja też proszę, jestem zrejestrowany. No ewentualnie możesz odpowiedzić pod każdym zadanym - goście też niech przeczytaja.

PostWysłany: Nie 21:50, 24 Wrz 2006    Temat postu:

RACJA.FAKTYCZNIE PREZEZ PRAKTYCZNIE NIE ODPOWIEDZIAL NA ZADNE PYTANIE DLACZEGO??ZA KAZDYM RAZEM JAK KTOS ZAPYTA TO ZAWSZE ODPOWIEDZ W STYLU PRZEPRASZAM ZA POROWNANIE - ZALOSNEGO GLEDZENIA CHOLERA WIE O CZYM .DO KOGO TO MA TRAFIC ?? PYTAM ??

PostWysłany: Pon 6:49, 25 Wrz 2006    Temat postu:

Sanowni internauci i towarzysze (?władek?)

odpowiadam na każde, pytanie (przepraszam). A jeśli nie mogę teraz odpowiedzieć , bo są takie kwestie to informuję zawsze kiedy odpowiem oficjalnie. Nie wymiguje się od żadnej odpowiedzi. Podejmuje każdy temat , a jeśli są sprawy , które wg mnie (mogę być subiektywny chyba?) wymagają, delikatnie mówiąc, osobistości lub intymności , to też się nie kamufluję i proszę zawsze o prywatną rozmowę. Z wieloma osobami rozmawiam czy to przez GG czy Skypa jestem gotów do każdej konfrontacji. Ale zrozumcie jedną rzecz . podałem informację iż 27 tego miesiąca na spotkaniu stowarzyszenia będą podane wszystkie informacje o które tutaj pytacie i na ich temat będzie podjęta dyskusja. Nie mogę z wiadomych względów podać ich do publicznej wiadomości za nim oficjalnie nie zostaną zaprezentowane na forum publicznym nie wirtualnym. Dla mnie to oczywiste. Natomiast kto jest bardzo niecierpliwy z tym chętnie rozmawiam indywidualnie. W czym tu problem???

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MIĘKINIA - PIERWSZE FORUM GMINNE Strona Główna -> Stare tematy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)