moja opinia

PostWysłany: Wto 7:10, 14 Lis 2006    Temat postu: moja opinia

stała się rzecz najważniejsza !!!!!

nie ma juz Wieczorka !!!!!!!

to byl cel główny kampani wyborczej naszego stowarzyszenia !

mózg został wyeliminowany. chwała niebiosom za ten cud !!!!!

dla mnie demokracja, z jaką mamy do czynienia w kraju, jest chora i długo jeszcze nie wyzdrowieje.
nawet na świecie jest ona systemem nie rzadko okazującym się fatalnym rozwiązaniem problemów ludzkości. przykładem może tu być dojście Hitlera do władzy. dokonało się to drogą demokratyczną i przyniosło światu Armagedon.
nie mniej jednak człowiek nie jest w stanie wymyślić lepszego sposobu na swoją egzystencję i nie jest w mocy znaleźć taki środek systemowy aby był panaceum na rozwiązywanie doczesnych problemów
ale ... alee..
ta wyżej wspomniana demokracja ma, okazuje się dobre strony. czego przykładem jest ....

uwaga !!!!!!!!

odsunięcie Wieczorka od funkcji , której nigdy nie był godny pełnić!!!!!

ale musiało się to dokonać przy mocnym zaangażowaniu społecznym. i tutaj ogromne podziękowania wszystkim którzy się do tego przyczynili. to było najważniejsze i udało się . teraz problemy będą się rozwiązywać same i ci którzy ufali bezgranicznie Wieczorkowi przejrzą na oczy.

no z przykrością muszę stwierdzić , fakt że Głoska nie ma jeszcze swojego miejsca w demokratycznym społeczeństwie, ale to jest kwestia czasu , naprawdę.

nie tylko Głoska , ale w większości wiosek Naszej Gminy społeczeństwo nie dorosło do demokracji. owszem każdy ma prawo do takich wyborów jakie uważa za słuszne , tylko czy zawsze są one słuszne? może dla niektórych tak. Bo wierzą w obietnice i kłamstwa
zresztą ludzie lubią słuchać słodkich kłamstw i w nie wierzą w nie , ale gorzka prawda jest nie dla każdego możliwa do zrozumienia. Tak to już jest!

podam przykład jak ludzie dokonują wyborów :

mój kontrkandydat pan Jan Ch. w poprzednich wyborach (które również przegrał) , mówił wszem i wobec o cierpieniach jakie dozna wioska kiedy to nie zostanie wybrany. nie będzie drużyny piłkarskiej , nie będzie festynów , wszystko się będzie rozlatywać itd itp. więc zawsze znajdzie się ktoś kto uwierzy w te brednie .

drugi przykład , powtarzają ludzie jeden przez drugiego , że jak Kaczmarek zostanie wójtem to nie będzie autobusów , świetlic wiejskich , nie będzie pracy , inwestycji itd . i ludzie wierzą w to że Kaczmarek to wcielony destruktor.

do mnie pan Grzegorczyn powiedział kiedyś , po tym jak napisałem co o nim sądzę - tu na forum- , że jestem sfrustrowanym człowiekiem , któremu nic nie wyszło na zachodzie i tutaj przyjechałem robić zamieszanie. spotkała go odpowiednia riposta. a jak już nie mieli się czego czepić to czepili się mojego brata i powtarzają wszędzie jakim jest złodziejem i ile nakradł .(?)

demokracja ma swoje dobre strony, ale niestety tych złych ma więcej , bo dopuszczalne są oszczerstwa i plotki , i tego czynnika (?) demokracji używają najbardziej nikczemni z nikczemnych. a w konfrontacji bezpośredniej (najlepszy czynnik demokracji), wymiękają jak pluskiewki,

żaden z kandydatów na wójta nie podjął się wyzwania debaty publicznej z naszym kandydatem bo wiedzą że siła propagandy szeptanej i metoda plotkarstwa jest głęboko zakorzeniona w naszym społeczeństwie , i dla tego udaje im się czasami śliznąć .

nawet społeczeństwo nie bardzo jest gotowe do bezpośredniej konfrontacji z osobami które pretendują na stanowiska publiczne.

na zdrowsze wyniki musimy jeszcze poczekać .

najważniejsze jest to , że główny element destrukcji naszej społeczności został wyeliminowany , teraz to będzie reakcja łańcuchowa.
zobaczycie

co do Wielgusa to jestem święcie przekonany ,że będzie próbował się podlizywać i układać , taka ma naturę niestety.

a co do Grzegorczyna , to nie zapominajmy że jest druga tura wyborów.

pozdrawiam wszystkich
[/img]

Globi

PostWysłany: Wto 21:41, 14 Lis 2006    Temat postu:

Jak to mówiła moja bardzo mądra babcia
" Z głodnym się nie naje a z głupim się nie nagada"
I to tylko dla tego ani P. Wieczorek ani P. Grzegorczyn nie mają zamiaru brać udziału w takich cyrkach a po 2.
"nie ruszaj gówna to nie będzie śmierdzieć"

To tyle chciałem powiedzieć

PostWysłany: Śro 0:30, 15 Lis 2006    Temat postu:

Question Question Question Question Question Question Question Question Question

PostWysłany: Śro 0:58, 15 Lis 2006    Temat postu:

Teoria trochę naciągana,ale OK.
Gratulacje za mandat radnego.
Szkoda,że w innych wioskach górę wzieły , te złe czynniki demokracji.

PostWysłany: Śro 1:07, 15 Lis 2006    Temat postu: zapraszam tu

PostWysłany: Śro 7:44, 15 Lis 2006    Temat postu:

Moim zdaniem to nie jest "zly czynnik demokracji", tylko syndrom poprzedniego systemu. Ludzie boja sie wladzy a nie odwrotnie.

PostWysłany: Śro 19:39, 15 Lis 2006    Temat postu:

i tutaj racja. to u nas.
ale na świecie też jest parę anomaliów demokratycznych Smile

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MIĘKINIA - PIERWSZE FORUM GMINNE Strona Główna -> Stare tematy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)