Nowi radni powiatowi
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Czy jesteś zadowolony/a z takiego wyniku wyborów do Rady Powiatu Średzkiego?
 100%  [ 2 ]
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 2

PostWysłany: Nie 17:44, 19 Lis 2006    Temat postu:

A JAKI PARAGRAF WCHODZI W GRE?? 208 KK?

PostWysłany: Nie 20:03, 19 Lis 2006    Temat postu:

LZESZ ANDRE

PostWysłany: Pon 8:29, 20 Lis 2006    Temat postu:

Andre napisał:
Ozi napisał:
Andre - dlaczego sie nie wypowiesz na forum?

Masz racje wypowiem się na forum ,choć robie to poraz ostatni .
Dlatego proszę niekierować do mnie na forum więcej pytań,chyba że na priv(ale nie z forum tylko email lub gg).
W pewnym momencie zorientowałem się ,że dałem się wciągnąc w fałszywą ideę zmian na lepsze ,jednak gdy przejrzałem na oczy spostrzegłem o co naprawdę chodzi!

itd.....

nie wiem dlaczego to robisz Andrzej . myślałem ze jesteś fajny facet , ale myliłem sie co do ciebie.
oskarżasz stowarzyszenie nie mając żadnych podstaw.

ja ciebie nie oskarżam o kasowanie postów. robią to uczestnicy forum. nie mam w tym żadnego interesu aby przypisać ci taki występek . pisałem ci to na priva

ja jestem administratorem i ostatnią rzeczą jaka bym zrobił to usunąłbym w całości jakąś wypowiedź byłby to czyn łajdacki. wolałbym się zapaść pod ziemię, gdybym miał zniszczyć czyjeś dobro , bo wypowiedzi publiczne to też jest własność.

przykro mi nawet z tego powodu ze moje wypowiedzi zostały skasowane , i nawet te przeciwko mnie czy stowarzyszeniu bo takie dyskusje były potrzebne.

co do drugiego administratora to nie chce się wypowiadać. ponieważ juz od dawna nie było go na forum . podejrzewam że nie ma czasu , poza tym nie jest on członkiem stowarzyszenia nawet . wiec nie widzę jaki miałby w tym udział. nie znam nawet go pomógł mi założyc to forum i więcej nic.

chciałbym aby tez się wypowiedział na tym forum i przekazał swoją opinie na ten temat.

szanowny Andrzeju twoje opinie w tej długiej wypowiedzi są bardzo krzywdzące dla tego co wspólnie razem zrobiliśmy .

pisałem do ciebie na priva z myślą że uda się jakoś tą sprawę wyjaśnić nie exponując swoich podejrzeń i insynuacji co do innych osób.
nie doczekałem się odpowiedzi .

chcesz aby ta sprawa miała charakter publiczny , to proszę .

jestem otwarty na każdą dyskusję .

nie pisz o mistyfikacji bo nikomu na niej nie zależy .

a jeśli chcesz zdyskredytować to forum, to dajesz tylko powody do tego aby cię podejrzewać o najgorsze rzeczy z możliwych. w co nie chciałbym osobiście się angażować.

przemyśl to.

PostWysłany: Pon 17:48, 20 Lis 2006    Temat postu:

Sprawa nie jest ani prosta ani przyjemna. Posty byly kasowane i nie ma dowodow, ktore jednoznacznie wskazywaly by kto to robil (mnie to nie cieszy poniewaz jako byly moderator tez jestem w gronie podejrzanych).
Najwazniejsze jest to aby nie znikaly nowe posty.
Co do stowarzyszenia, to zobaczymy jak bedzie dzialac w nowej rzeczywistosci. Faktem jest, ze w nowej radzie sa tylko dwie osoby a i wojt najprawdopodobniej nie bedzie ze stowarzyszenia. Moim zdaniem nie przeskadza to aby stowarzyszenie realizowalo swoja misje i dzialalo na rzecz rozwoju gminy.

mdm mdm

PostWysłany: Pon 18:06, 20 Lis 2006    Temat postu:

DZIWNYM TRAFEM ODKAD ANDRE NIE JEST MODERATOREM TO NIC NIE ZGINELO DZIWNYM ZRZADZENIEM LOSU ANDRE SIE PRZEMALOWAL ZOSTAL KOMPANEM GRZEGORCZYNA NIECH MA ODWAGE I SIE PRZYZNA ZA CO ZOSTAL KUPIONY ??

A NIE GLUPIA OBRONA ODWRACANIE KOTA OGONEM

PostWysłany: Wto 7:43, 21 Lis 2006    Temat postu:

Pisanie duzymi literami w listach elektronicznych oznacza krzyk. Ja bardzo tego nie lubie i naprawde rzadko stosuje w swoich postach.
Czemu sie tak wyzywasz (wyzywacie) na Andre? Czy nie mozna juz tego tematu zostawic w spokoju i zajac sie czyms innym?

PostWysłany: Wto 7:46, 21 Lis 2006    Temat postu:

to by było najrozsądniejsze.

buntownik

Dołączył: 03 Paź 2006

Skąd: miejscowość w gminie Miękinia

PostWysłany: Wto 14:06, 21 Lis 2006    Temat postu: Re: Nowi radni powiatowi

buntownik napisał:
Według nieoficjalnych wyników, radnymi powiatowymi z naszego okręgu zostali:
Masłowski Piotr - lista nr 4 – KW Prawo i Sprawiedliwość - 325 głosów

Biliński Zbigniew Władysław - lista nr 5 – KW Platforma Obywatelska RP - 414 głosów

Kulas Violetta - lista 19 – KWW „Partnerstwo gmin powiatu Średzkiego” - 298 głosów

Kaczmarek Czesław - lista nr 20 – KWW Nasz Powiat - 246 głosów.

Jeśli te wyniki się potwierdzą, to uważam że raczej można być z nich zadowolonym.

Zaraz, bo może i się zagalopowałem. Czy pewien pan z tej rady, to nie jest przypadkiem ten sam człowiek, który wygrażał organiście z Wilkszyna?

PostWysłany: Wto 15:07, 21 Lis 2006    Temat postu:

dobrze analizujesz
ale on nie wygrażał nikomu tylko chciał udowodnić
że nie wart z nimi (czyli całą grupą trzymającą władzę zadzierać)
zrobił to subtelnie i nie agresywnie .

ale organista był bardzo tym zaniepokojony i przestraszony . nie dziwie się mu był to dla niego przykry incydent.

jak ludzie wybierają to juz kiedyś pisałem.

więc nie dziwi mnie to juz więcej i wole być zdziwiony tylko wówczas gdy zakwitnie kwiat paproci lub wtedy gdy nad moim domem pojawi się tęcza.

reszta jest dziwna ale nie zadziwiająca.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MIĘKINIA - PIERWSZE FORUM GMINNE Strona Główna -> Stare tematy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2