przyszlosc forum stowarzyszenia

PostWysłany: Śro 16:27, 06 Gru 2006    Temat postu: przyszlosc forum stowarzyszenia

Po wyborach samorzadowych aktywnosc stowarzyszenia i pozostalych uczestnikow forum spadla do zera. Moim zdaniem jest kilka mozliwych przyczyn:
- stowarzyszenie bylo zainteresowane prowadzeniem forum tylko w celach propagandy przedwyborczej
- forum odwiedzali glownie sympatycy stowarzyszenia, ktorzy po rostrzygnieciu wyborow stracili chec udzielania sie
- forum jest kojarzone ze stowarzyszeniem i osoby nie zwiazane ze stowarzyszeniem nie chca sie udzielac na forum
- sytuacja pokazuje, jaki w naszej gminie mamy stosunek do samorzadnosci - interesuja i angazuja ludzi tylko wybory i stolki, a potem niech sie dzieje co chce, do nastepnych wyborow.

Co o tym sadzicie?

PostWysłany: Śro 16:47, 06 Gru 2006    Temat postu:

W pełni się zgadzam. Dopchać świnie do koryta, a później róbta co chceta.
JJJW

PostWysłany: Śro 18:38, 06 Gru 2006    Temat postu:

PREZEZ JRB DORWAL SIE DO CALKIEM NIEZLEJ PENSYJKI SWIROWAL BELKOTAL A TERAZ NA CHOLERE MA SIE UDZIELAC WYBORY DOPIERO Z 4 LATA

PostWysłany: Śro 20:57, 06 Gru 2006    Temat postu:

Najgorsze jest to, ze watki poruszajace konkretne problemy, tak jak ostatni watek Jowisza o wieloletnim planie inwestycyjnym pozostaja zupelnie bez odpowiedzi.

PostWysłany: Śro 21:16, 06 Gru 2006    Temat postu:

Przecież to było do przewidzenia że tak będzie że zdobycie władzy kończy chęć czynienia czegokolwiek dla społeczeństwa .Tak jak było tu pisane parę razy

To już jest koniec, wyborcom zadość
Uczynić, ale głupiemu radość
Jak wielce nęcą tej władzy tryby
To wszystko było na niby!

PROSZE ADMINISTRATORA O ZLIKWIDOWANIE I SKASOWANIE MOJEGO KONTA .PONIEWAZ POPELNILEM BłAD LOGUJąC SIE TUTAJ I MYSLąC ZE KTOś JEDNAK COKOLWIEK ZMIENI.

SIEDZCIE SOBIE DARMOZJADY Z ul. Kościuszki 41 STARZY JAK I NOWI WYJADACZE GNIJCIE W SWOIM BEZMYSLNYM TRWANIU NA KOLEJNE 4 LATA .MAM WAS GDZIES!!

ZEGNAM

PostWysłany: Śro 22:56, 06 Gru 2006    Temat postu:

Władzio napisał:

O to przeciez chodzi, zeby nikt sie nie interesowal. Czy nie lepiej jest zostac i komentowac?

PostWysłany: Czw 17:03, 07 Gru 2006    Temat postu: nieporozumienie!

z przykrością czytam te posty .

naprawdę !

to że nikt a w szczególności ja nie klepię w klawiature nie znaczy przecież że jak to ktos wyżej powiedział dorwał się do koryta...
i to wszystko na co mnie stać myślicie?

hmmm?

nie jest tak ! mogę cię o to zapewnić Władek >

właśnie teraz jest dużo pracy i nie ma czasu udzielać się na forum .

ono jest po to abyście wy mieszkańcy gminy dyskutowali między sobą a ja jeśli będę tu zaglądał to jest to dla mnie cenne źródło informacji i materiału na sesje w radzie gminy.

nie czujecie tego .

wspomnę tylko , że nie było mnie na necie od dłuższego czasu nie z lenistwa czy jak tam uważacie .

mieliśmy w rodzinie bardzo tragiczny wypadek i nie byłem w stanie cokolwiek pisać na forum .

jeśli kogoś to obraża to przepraszam
.
na moim blogu zdaję relację z sesji rady gminy więc tam jest efekt mojej pracy jako radnego .

gdybym miał czynić jak to wyraziliście w postach powyżej to już dziś mogę sobie strzelić w łeb.

nie jest tak .

a na forum musicie sie udzielać teraz wy zrozumcie to proszę.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MIĘKINIA - PIERWSZE FORUM GMINNE Strona Główna -> Stare tematy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)