queen
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Jak oceniasz pracę urzędników Gminy ?
Pozytymnie , nie mam żadnych uwag .
 0%  [ 0 ]
Negatywnie .
 100%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 6

PostWysłany: Wto 9:59, 07 Lis 2006    Temat postu:

JOLANTA 1 napisał:
SZKODA SŁOW!!!JEDEN CYRK A NAJWIEKSZY KLAUN SIEDZI PO LEWEJ STRONIE SEKRETARIATU.TE "BIURWY"NIE WIEDZA CO TO JEST PRACA .BRAK KOMPETENCJI JEST NAGMINNYM ZJAWISKIEM.ONE NIE SA ZORIENTOWANE W NAJBARDZIEJ PODSTAWOWYCH SPRAWACH ,JEDNA PYTA SIE DRUGIEJ O CO CHODZI?BRAK SZACUNKU DO PETENTA,LEKCEWAZENIE T O POSTAWA URZEDNICZKI W GMINIE MIEKINIA -TO PODSTAWOWA ZASADA "LEKCEWAZ I NIC NIE RÓB"A KASA SAMA WPADNIE I TO NAPEWNO Z JAKAS GODNA PREMIĄ.CZASAMI ZASTANAWIAM SIE W/G JAKIEGO KLUCZA SA DOBIERANI PRACOWNIY TEGO URZEDU I DOCHODZE DO WNIOSKU ZE SA WYBIERANI "TONOWO"CZYLI JEDNO SŁOWKO DO UCHA.I ROWNIEZ ZACHOWANIE TYCH "PAŃ" DAJE DUZO DO MYSLENIA POPROSTU SA "PLECAKAMI "OBECNIE NAM PANUJACEGO GOSPDARZA GMINY.MYSLE,ZE JUZ KONIECZNE SA ZMIANY!!!!I ZYCZE TYM PANIOM ABY CHOC JEDEN DZIEN POPRACOWAŁY W DUZEJ KORPORACJI I TAM DOPIERO ZOBACZYŁY JAK SIE OBCHODZI Z KLIENTEM A W ICH PRZYPADKU Z PETENTEM.ZOBACZYŁYBY JAKIE OBOWIAZUJA STANDARTY W RELACJI KLIENT -A OSOBA PO DRUGIEJ STRONIE BIURKA.I DAJE SOBIE OBCIAC REKE ZE NIE WYTRZYMAŁYBY JEDNEGO DNIA .

PostWysłany: Wto 10:15, 07 Lis 2006    Temat postu:

masz raję ! ale gdy kota nie ma to myszy grasują . Obecny wójt tylko jezdzi na miszczostwa i turnieje tenisa stołowego na całym świecie (jestem ciekawy za czyje pieniądze? może za premię księgowej albo wielgus z Głoski coś dał) Sama jestm ciekawa kto wyleci z naszej skorumpowanej gminy jak wieczorek odpadnie w pierwszej turze. bo to że czystki trzeba zrobić to już oczywiste!

PostWysłany: Wto 12:54, 07 Lis 2006    Temat postu:

ccc

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pon 23:33, 13 Lis 2006, w całości zmieniany 1 raz
JOLANTA 1

PostWysłany: Wto 20:56, 07 Lis 2006    Temat postu:

andre-kampania na rzecz trzeciego kandydata odbywa sie FONETYCZNIE.

PostWysłany: Wto 23:05, 07 Lis 2006    Temat postu:

No wlasnie. Za malo bylo informacji na tym forum o panu Grzegorczynie.
Trzeba przyznac, ze jest to praktyk i ma doswiadczenie.

PostWysłany: Wto 23:29, 07 Lis 2006    Temat postu:

ccc

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pon 23:34, 13 Lis 2006, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Śro 1:08, 08 Lis 2006    Temat postu:

cacek napisał:
Prostak to ty jesteś bo wypisujesz takie rzeczy. ale jusz wiem jak się to odbywa ty i paru kolesi kaczmara celowo obsmarowujecie grzegorczyna na forum. bogusławski mi powiedział że to celowo jest wymyślane i chciał żebym się do tego przyłaczył. ja na takie rzeczy nie idę. to nastempny przykład w jaki sposób się robi kampanie wyborczą a przecież stowarzyszenie na swojej stronie miało pomagać bienym w znajdywaniu pracy, pomocy społecznej i zajmować się problemami zwykłych ludzi a tu proszę!!! a tak poza tym guziec to też jeden z kolesi kaczmara zatrudniony do obsmarowywania innych kandydatów.

wiesz co Darek !

jesteś jednak prostakiem
jeżeli to ty piszesz takie bzdury (jeśli nie ty to przepraszam cię od razu), myślę jednak że to ty
choć równie dobrze mógłbyś być Krzyśkiem , ale to my dwaj wiemy tylko o co chodzi

"...bogusławski mi powiedział że to celowo jest wymyślane i chciał żebym się do tego przyłączył..."

co to znaczy? kiedy ja coś takiego powiedziałem?

Jednak przyłączyłeś się do Gildii łotrów.
Sprzedałeś swoja skórę za obiecanki Grzegorczyna za posadę dla swojej siostry i pierwsze miejsce na liście do powiatu, ( tak jak by to było takie ważne). Poświęciliśmy kandydaturę P. Góreckiego , aby takie łotry jak Wielgus nie dostały się na funkcje publiczne, a ty śmiesz wypisywać takie bzdety.
Obraziło się dziecko , bo nie dali mu pierwszego miejsca na liście, tak jak by to od nas zależało. Do powiatu nie wystawialiśmy kandydatów. JESTES ŻAŁOSNY. I TEN TWÓJ GURU RÓWNIEŻ, NIE POTAFI KONKRETNIE ODPOWIEDZIEC NA PYTANIA. A W ROZMOWIE TO JEST TAKI , ŻE WYDAJE MI SIĘ JAK BYM WIECZORKA SŁYSZŁ , KTÓRY SIĘ SAM OSKARŻA.
OBRAZ NĘDZY I ROZPACZY.
Jak chcesz wiedzieć ja pomagam ludziom jak mogę , zresztą wiesz o tym dobrze, nigdy nie przeszedłem obojętnie obok kogoś potrzebującego pomocy.
I robią to ludzie również ze stowarzyszenia.
Żal mi ciebie i tobie podobnych , podejrzewam , że SPRZEDAŁBYS WŁASNĄ MATKĘ ZA obiecaną ci posadę lub wygodne życie. (chociaż chciałbym się mylić).

Napisz jeszcze parę bzdur może ci to ulży w przyszłych porażkach.

PostWysłany: Śro 1:13, 08 Lis 2006    Temat postu:

cacek napisał:
no to proszę człowiek którego tak chwalicie też z prl bo kaczmarek też skończył szkołę wyższą pięć lat temu i to dla tego bo chcieli go wywalić z funkcji nauczyciela. apel do ludzi kaczmarka kto mieczem wojuje od miecza ginie!

ale skończył

a twój guru to kończył przez 9 lat i ledwo co się śliznął.
zastanów się jeszcze póki pora.

diagnoza

PostWysłany: Czw 10:02, 09 Lis 2006    Temat postu:

Ocena negatywna.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MIĘKINIA - PIERWSZE FORUM GMINNE Strona Główna -> Stare tematy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2