CO,GDZIE,KIEDY-NAPISZ-WILKSZYN-POMOC SASIEDZKA.
Idź do strony 1, 2  Następny

PostWysłany: Nie 16:33, 02 Sty 2011    Temat postu: CO,GDZIE,KIEDY-NAPISZ-WILKSZYN-POMOC SASIEDZKA.

Zauwazylam dziwna rzecz ,nasi uczestnicy FORUM mimo tego ze mieszkaja w Wilkszynie nie wiedza gdzie mieszkaja ,sa zwiazani z Wroclawiem lub okolicami gdzie mieszkali.Rozumiem tez tak mialam ,ale stwierdzenie na FORUM -[cytuje MAGIC -MYSLALEM ZE W WILKSZYNIE JEST STACJA KOLEJOWA ]-ZALOGOWANY KILKA LAT TEMU -TO DYSKWALIFIKUJE JEGO WIARYGODNOSC NA POSTACH DOTYCZACYCH NASZEGO WILKSZYNA. OSOBY,ktore chca dzialac na rzecz naszej spolecznosci oraz dobrosasiedezkich komityw ZAPRASZAM do wspolpracy i kontaktu. CO GDZIE KIEDY .
Endorfina

Dołączył: 03 Lis 2008

Skąd: Mrozów

PostWysłany: Nie 18:25, 02 Sty 2011    Temat postu:

poniekąd w obronie Magica: od urodzenia (czyli od, powiedzmy 18 lat plus vat, no, może nawet niejeden Wink ) mieszkam dokładnie w tym samym miejscu, a więc na terenie gminy Miękinia, do wszystkich sąsiadów bliskich i dalekich jestem nastawiona od zawsze bardzo pozytywnie i przyznam, że jestem troche zaskoczona Twoim postem, Ewo Smile

Jestem niewiarygodna, bo nie wiem, czy w Wilkszynie jest stacja?
Czy w związku z tym mam szlaban na ten dział? Wink

idea2000
zadomowiony

Dołączył: 26 Sty 2009

Skąd: Wilkszyn

PostWysłany: Nie 18:59, 02 Sty 2011    Temat postu: Re: CO,GDZIE,KIEDY-NAPISZ-WILKSZYN-POMOC SASIEDZKA.

Polecam głębszą archiwalną lekturę postów - MAGICA i dopiero wtedy ewentualnie kogoś oceniać Pani Ewo

Magic
ekspert

Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Nie 19:03, 02 Sty 2011    Temat postu:

Ewo proponuje mniej emocji. Po to jest forum żeby dyskutować, proponować, a także wyprowadzać z błędu, nie wydaję mi się żeby moja niewiedza na temat braku stacji w Wilkszynie decydowała o tym czy jestem wiarygodny czy nie.

Pozdrawiam Wink

Ostatnio zmieniony przez Magic dnia Nie 19:03, 02 Sty 2011, w całości zmieniany 1 raz
bywalec

Dołączył: 06 Lis 2009

Pomógł: 1 raz

PostWysłany: Nie 19:51, 02 Sty 2011    Temat postu:

Jężeli ktoś nie jeździ pociągami to nie musi wiedzieć,gdyby był radnym,sołtysem itp i nie wiedziałby takich rzeczy to wydaje mi się że mogłoby go to dyskwalifikować do pewnych spraw.Jest wiele rzeczy których nowi mieszkańcy nie wiedzą,ale są też takie o których wiedzą bardzo dużo.Stacja w Wilkszynie wydaje mi się faktycznie trochę jak widmo,no ale jak ktoś ma pomysł i wie jak pozyskać kasę to do dzieła.Co do stacji w Czernej mieszkańcy zbudowali ją sami,a nie sądze żeby Wilkszyn było stać na taki czyn.

PostWysłany: Nie 19:59, 02 Sty 2011    Temat postu: Re: CO,GDZIE,KIEDY-NAPISZ-WILKSZYN-POMOC SASIEDZKA.

Ewa Bednarzak napisał:

Widzę przypływ świeżej krwi :))) Ewa - spokojnie - jest przestrzeń do działania, jest pole do dyskusji, są sprawy do załatwienia. Tyle, że nie od razu Rzym zbudowano. A wiedzieć/nie wiedzieć o stacji, czy innych rzeczach to każdy ma prawo.

BTW: zapraszasz do jakiejś konkretnej współpracy? czy to taka propozycja ad hoc? ;)

PostWysłany: Pon 13:37, 03 Sty 2011    Temat postu:

PostWysłany: Pon 14:43, 03 Sty 2011    Temat postu:

Ewa Bednarzak napisał:
udalo sie poruszyc te skamieline.To byla taka lekka prowokacja-sonduje.

Ja przepraszam, ale nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tą skamieliną? A raczej nie uważam się za człowieka starej daty ;))

PostWysłany: Pon 18:12, 03 Sty 2011    Temat postu:

Skamielina jest to glaz,ktorego trudno rozkruszyc ,chodzilo mi o to byscie nie siedzieli we wlasnym zakwasie-stad przypomnienie o spijaniu z dziubkow.Ewa.

PostWysłany: Pon 20:19, 03 Sty 2011    Temat postu:

Ewa Bednarzak napisał:
chodzilo mi o to byscie nie siedzieli we wlasnym zakwasie...

Sam nie wiem... zwykle jest chyba tak, że jak ktoś nie ma nic mądrego do napisania to nie pisze :p Inaczej to jest zwykłe nabijanie licznika postów - drzewiej powiedziano by nawet, że trollowanie ;)

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pon 20:20, 03 Sty 2011, w całości zmieniany 2 razy

PostWysłany: Śro 18:30, 26 Sty 2011    Temat postu:

Madrze czy niemadrze-wedlug uznania,ale spijanie z dziubkow pozostalo.Przecierz to mozna wyczuc ,te FAMILIADE .Cos za coc albo niezalezne forum albo klan.

PostWysłany: Śro 21:43, 26 Sty 2011    Temat postu:

Dobrze, że Magic będąc adminem
jednocześnie jest spokojnym człowiekiem.
Smile

PostWysłany: Śro 22:57, 26 Sty 2011    Temat postu:

Kod:

if $body != $subject than do
 set mode = ignore;
done;

PostWysłany: Sob 16:46, 29 Sty 2011    Temat postu:

Post mozna pochwalic,ale przez kogo ,naprawde chce byc grzeczna,ale prosze byscie byli merytoryczni i konkretni.Haslo tlumaczymy z niemieckiego na polski historie Wilkszyna to zapychanie lub bzdury,jak ktos napisal.Od tlumaczenia tekstow sa inne formy.Chyba ze jak zwykle....tiu.tiu.tiu.DANKE.

PostWysłany: Pon 11:26, 31 Sty 2011    Temat postu:

Pani Ewo,
Jeśli ktoś nie ma ochoty - nie czyta - krótka piłka. Uważam, że specyfika forum pozwala "na picie sobie z dziubków", cokolwiek chce Pani przez to powiedzieć. Nikt nikogo nie zmusza do angażowania się w aktywność forową, tak, jak nikt nikogo nie zmusi do angażowania się w szeroko pojęte sprawy lokalne. Jeśli ma Pani jakąś ciekawą inicjatywę - konstruktywną - myślę, że znajdą się chętni, żeby się w nią zaangażować. Zachęcam Smile
Nie bardzo rozumiem, co jest nie tak w akcji tłumaczenia książki i jakie "inne formy" ma Pani na myśli?? Może Pani wskaże te inne formy, to temat zniknie z forum i nie będzie go już zaśmiecał Wink
Z góry przepraszam, że ten post nie jest merytoryczny i konkretny Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MIĘKINIA - PIERWSZE FORUM GMINNE Strona Główna -> WILKSZYN Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny